Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Kesimi Erkek

Uzun saç kesimi erkek                 Uzun saç kesimi erkek olarak karşımıza çıkarılan ve büyüyen pek çok seçimin ve detayların her birini size özel yenilikler ve fırsatlar ile ön plana çıkarıyoruz. Daha fazla zaman kaybetmeden ve daha güncel seçenekler ile ön plana çıkarılan bu çalışmalar için sizler de geç kalmayın ve sitemizi tek bir tıklama ile ön plana çıkarmaya devam edin. ... Devamını Oku »

Erkek Şık bir Görünüm için Saç modelleri

Erkekler görünüşlerine son zamanlarda çok önem vermeye başladı. Hem onun giyim ve saç trendleri takip eden bir adam şık ve havalı görünmüyor hiçbir neden yoktur. Saç kesimi, modern ve şık olması, yüz şekli ve saç tipi gibi. Kısa saç her zaman iyi bir seçimdir, özellikle saçlarına çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız. Kısa saçlı uzun saç modelleri bugün popüler. Ya uzun ... Devamını Oku »

Erkek uzun saç kesim modelleri

Uzun saçlar çoğu zaman çile olabiliyor. Bakımı, kurutması, şekil vermesi derken erkeklere zor anlar yaşatabilen uzun saç için elbette pratik çözümler var. Bu zorlukları erkek uzun saç kesim modelleri ile aşabilirsiniz. Kadınlar içinde uzun saç bir çile olsa da saçlarını örerek bu sorunu aşabilirler. Ancak erkekler de saç örme popüler olmadığı ve çoğu zamanda yakışmadığı için önlerinde iki seçenek vardır. ... Devamını Oku »

Uzun bağlama erkek saç modelleri

Uzun saç modeli, ergenliğe yeni girmiş gençler için her zaman ilgi çekici olmuştur. Nitekim üniversiteye başlaması ile birlikte saçlarını uzatarak yeni bir görünüme kavuşur. Tabi sadece gençler değil 7’den 70’e birçok kişi uzun saçı sevmektedir. Ayrıca uzun bağlama erkek saç modelleri de bir diğer sevilen saç stilidir. Barış Manço, Cem Karaca, Erkin Koray gibi isimlerden sonra yakın dönemde Barış Akarsu ... Devamını Oku »

Uzun erkek saç kesim modelleri

Erkekler için uzun saç bıçak sırtı gibidir yani ayarını tutturamadığımız zaman kötü sonuçlar ortaya çıkabilir, özellikle bebek yüzlü erkekler için uzun saç tavsiye etmiyoruz, uzun saç ve topuz yapmak için biraz daha sert yüz ifadesine sahip olan erkeklerin tercih etmesi daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. Uzun erkek saç kesim modelleri neler olabilir derseniz, kakül olabilir, hafif dalgalı ise karıştırarak hepsini serbest ... Devamını Oku »

Kıvırcık Uzun Ve Kısa Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık saçlara sahip olan erkekler bilir ki bu saç modeli uzadıkça kontrol edilmesi en zor saç tiplerindendir. Hacimli ve dolgun bir görüntüsünün yanında ilgilenmediğinde aşırı derecede sorunların başlamasına neden olabilmektedir. Kıvırcık uzun ve kısa erkek saç modelleri ile bu sorunun çözümünde ilk adımı atıp, daha büyük sorunlar yaşamadan önüne geçilebilmektedir. Kıvırcık saçlar için kısa modeller, hem saç bakımına hem de ... Devamını Oku »

Orta Uzunlukta Erkek Saç Modelleri

Her daim trend olacak, moda olarak kalacak bir saç türü varsa o kesinlikle orta uzunlukta erkek saç modelleri türüdür. Klasik gibi görünse de modern yorumlar ile çağımızın modasına ayak uydurmakta zorluk çekmemiş, iş hayatından gündelik kullanım ile okul ve diğer sosyal ortamlarda dikkat çekmeye devam etmiştir. Bu sebeple ünlüler başta olmak üzere toplumun her kesiminden insan orta uzunlukta saç modelinden ... Devamını Oku »

Uzun Düz Erkek Saç Modelleri 2018

Erkek modasında sokaktan podyumlara kadar her daim trend olan saç stili düz saç modasıdır. Klasik ve hep aynı stil gibi gözükse de artık günümüzde yeni tarzlar ile bu stil tekrardan canlandırılmaya çalışıyorlar. 2018 yılı ise bu canlandırmanın zirveye ulaşacağı yıl gibi gözüküyor. Detaylar yavaş yavaş ortaya çıkarken uzun düz erkek saç modelleri 2018 senesine yeni bir heyecan ve soluk olarak ... Devamını Oku »

Erkek Uzun Saç Modelleri 2018

Moda için kullanılan; moda insanın yakışanı giymesidir tanımını saç kesimi için de yapabiliriz. Kadın erkek farketmeksizin ortak düşünce insanın kendine yakışanı giymesi gibi kendine yakışan saç kesimini de yaptırmasıdır. Her yıl değişen moda akımlarına paralel olarak saç kesimleri de değişmektedir. Erkek uzun saç modelleri 2018 yılında da bu değişen modaya ayak uydurarak, yeni stiller ile şekillenecektir. HER TELDEN SAÇ STİLİ ... Devamını Oku »

Hafif Uzun Erkek Saç Modelleri

On yılların en popüler saç stilleri arasında hafif uzun erkek saç modelleri yer almaktadır. Bu saç modelleri genellikle sahip olduğu dağınık duruşuyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Eğer kalın telli ve dalgalı bir saç modeliniz varsa yanları kısa kestirip bir kısmı uzun bırakıp saçlarınızı kıvrım artırıcı köpükle şekillendirerek kullanabilirsiniz. Bu şekilde son derece cool duran ve son modaya uygun bir saç modeline ... Devamını Oku »