Uzun erkek saç kesim modelleri

Erkekler için uzun saç bıçak sırtı gibidir yani ayarını tutturamadığımız zaman kötü sonuçlar ortaya çıkabilir, özellikle bebek yüzlü erkekler için uzun saç tavsiye etmiyoruz, uzun saç ve topuz yapmak için biraz daha sert yüz ifadesine sahip olan erkeklerin tercih etmesi daha sağlıklı sonuçlar vermektedir.

Uzun erkek saç kesim modelleri neler olabilir derseniz, kakül olabilir, hafif dalgalı ise karıştırarak hepsini serbest bırakabiliriz. Bunların dışında at kuyruğu yapmak mümkündür.

Erkekler son yıllarda uzun saç modasına uyum sağlamaya başladılar, eskiden fazla alışık olmadığımız topuz, at kuyruğu gibi farklı saç modelleri ile artık erkekler de saç uzatmakta ve saçlarını farklı şekillerde kesmektedir.

Uzun erkek saç kesim modelleri denildiği zaman aklımıza ilk gelen model topuzdur, bunun dışında bonus yapılabilr ancak  bonus için saçlarınızın biraz kıvırcık olması gerekmektedir.

Bunların dışında uzun erkek saç kesim modelleri için saçlar at kuyruğu şeklinde toplanır ve örülebilir, bu modellerin hepsi arkadaşlarınıza danışarak yapabilirsiniz aksi halde yüz hatlarınıza yakışmayabilir, uyum sağlamayabilir bu yüzden uzun saç modelleri yaparken mutlaka kuaförünüz başta olmak üzere sevdiklerinizden arkadaşlarınızdan bir tavsiye ve öneri alarak bu işe girişebilirsiniz.

Neticede uzun erkek saç kesim modelleri olarak tavsiye edebileceğimiz model topuz modeldir topuz olarak başınızın arkasının biraz üst bölümüne kadar topuzu kaldırarak daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Uzun erkek saç kesim modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Erkek Şık bir Görünüm için Saç modelleri başlıklı makalemizde erkek kısa saç modelleri, erkek saç modelleri ve Erkek Şık bir Görünüm için Saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*