Saç Modelleri Erkek Kesim

2018’le birlikte dünya ve Avrupa’da yeni saç stilleri ortaya çıkmaya başladı. Özellikle saçlarıyla karakterini ortaya koymak ve maskülen bir hava yaratmak isteyenlerin sert kesimlere yöneldiğini ifade edebiliriz. Kesim sırasında ara makas ve detay traş makinası kullanımı istediğiniz havayı size verecektir. Uzun ve dağınık saç sevenlerin de vazgeçilmez olarak man bun modelinde ısrar ettiklerini biliyoruz. Saç modelleri erkek kesim tercihlerinde kendi stilinizi yansıtacak saçlara yoğunlaşmanız daha doğru olacaktır.

Erkekler Saç Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Erkekler saç modeli seçerken kişiliklerini ve giyim tarzlarını hiçbir zaman arka plana atmamalılar. Ruh haliniz dinamik ise dağınık modellere yönelebilir, tarzınızı saçınızla yansıtabilirsiniz. Eğer daha ciddi ve oturaklı bir ruh haline sahipseniz düz modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca kulaklar ve burun yapısı da saç seçiminde çok etkilidir. Büyük ve kepçe kulaklara göre kapatıcı saçların seçimi doğru olacaktır. Büyük burnu bulunanların ise ön ve yanlardan uzun bir model tercih etmeleri gerekiyor. Saç modelleri erkek kesim burada çok fazla değer kazanmaktadır.

Erkek Kesim Saç Modelleri Nelerdir

Erkeklerin son dönemde yöneldiği saç modellerini sıralamak gerekirse spiky, side part, faux hawk isimlerini verebiliriz. Yine 2015’ten beri aktif olarak tercih edilen undercut ve man bun modellerinin de trend konusunda iyi olduklarını belirtmek gerekiyor. Bununla birlikte top knot modelinin yükselişte olduğunu da söylemeliyiz. Saç modelleri erkek kesim gün geçtikte daha da çeşitlenmektedir.

 

Saç Modelleri Erkek Kesim

 

Bir önceki yazımız olan En güzel saç modelleri erkek ve isimleri başlıklı makalemizde 2018 en güzel , 2018 erkek saç model isimleri ve en güzel erkek saç kesim isimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*