Renkli erkek saç modelleri

Erkek saç modasında renkli saçlara çok rastlamasak bile zaman zaman renkli saç tercih eden erkekler görmekteyiz. Renkli erkek saç modelleri için saç kesimine gerek görülmez. Saçınızı kesmeden dilediğiniz şekilde renklendirerek kendinize bir stil yaratabilirsiniz.

Kadınlarda renkli saçlara çok sık rastlamaktayız. Pembe, mavi, yeşil gibi saç renkleri görebiliyoruz. Ancak erkeklerde bu kadar renkli saç tercih edilmiyor. Daha çok gri, beyaz veya bakır gibi renkler erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

2018

Son dönemde çok yaygın olmasa da 16 – 22 yaş arası olarak nitelendirebileceğimiz bir kesim saçlarının üst kısımları genelde bakır kahverengi rengi ile boyayarak yeni bir stil yaratmış durumdalar. Özellikle kenarlar kısaltılmış, üst kısım daha uzun ve hafif geri sağa veya sola yatırılmış olarak üst kısmın tamamı olmasa da bir bölümünü beyaz, gri veya bakır olarak nitelendirdiğimiz renkler ile görebiliyoruz.

Yine son dönemde sıkça karşılaştığımız altın sarısı saç rengi görebilmekteyiz. Yanları komple kısaltılmış ve üst kısım uzun bırakılarak, dalgalı bir şekilde geri doğru taranmış altın sarısı saçlar görmek mümkün. Ayrıca sarının farklı tonlarını erkek saç modellerinde görebiliyoruz.

Renkli erkek saç modelleri arasında ense veya saçın ön kısmının belirli bir bölümünü renkli olarak görmemiz mümkün. Bu tip saç modelleri son dönemde popüler olarak karşımıza çıkıyor.

Renkli erkek saç modelleri

Bir önceki yazımız olan 2018 en iyi saç modelleri erkek başlıklı makalemizde 2018 en güzel erkek saç modeli, 2018 en güzel erkek saç stilleri ve en iyi erkek saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*