Modern Erkek Saç Modelleri

Son zamanlarda popüler olan erkek saç modellerini takip ediyorsanız mutlaka kendinize yakışan bir kesim bulacağınızdan eminiz. arasında düz ya da dalgalı fark etmeksizin her saç tipi için uygun kesim yöntemleri bulunuyor. Yeni nesil askeri tıraşlar da uzun modeller de son derece fresh ve havalı bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

2018 Modern Erkek Saç Kesimleri

Saçlarınızın daha havalı durması için son 2 senedir moda olan ve etkisini devam ettiren, perçem ya da kakül kullanımına siz de dahil olabilirsiniz. Uzun ya da kısa model fark etmeden ön kısımlarını daha uzun bırakarak modern erkek saç modelleri arasında yerini almış bu kesimi deneyebilirsiniz. Yüz hattınız nasıl olursa olsun ayarlanabilir bir model olduğu için birçok kişiye yakışmaktadır. Bunun için seyrek perçemler kullanarak da bir deneme yapabilirsiniz. Yanı sıra, askeri kesim modellerin daha modern versiyonu olan yanları kazıtılmış, üst kısmı daha uzun duran modelleri de tercih edebilirsiniz.

Saç Kesiminize Göre Bakım

Saçlarınız kısa veya kazıtılmış ise diğer saç modellerini kullananlara göre daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Modern erkek saç modelleri içerisinden daha uzun ya da orta boy kesimleri tercih ettiyseniz dağınık bir imaj çizmesinin yanı sıra daha derli toplu bir görünüm elde ederek kullanabilirsiniz. Bunun için saç spreyi, jöle, köpük, bakım kremleri ve saç maskeleri sizin dostunuz olmalı. Aynı zamanda saçınıza direkt değil de biraz nemliyken kurutma işlemi yapmanız önemli. Saç sorunlarınıza göre de destek alarak bakımınızı yapmanız dikkat edilmesi gereken bir konudur.

 

Modern Erkek Saç Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Erkek Toplu Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Erkek Saç modelleri, 2019 Saç Modelleri ve Erkek Toplu Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*