Genç Erkek Saç Modelleri

Son zamanlarda genç erkeklerin saçlarının stiline önem verdiğini görüyoruz. bu yüzden çok merak ediliyor. Günümüzde gen erkekler arasında en fazla tercih edilen saç modeli olarak tepeden at kuyruğu modeli görülmektedir. Yanların ve arka kısmın kısa olduğu sadece tepe kısmının toplayacak kadar uzun bırakıldığı bu saç modelini her  yerde görebilirsiniz. Tepe kısmını uzun bıraktığınız saçınızda toplayarak modern ve genç bir hava oluşturabilirisniz.

Son Moda Kısa Saç Modelleri

Genç erkek saç modelleri kısa ve uzun saçlar olmak üzere ikiye ayrılır. Eğer saçlarınız kısaysa asi bir stil elde etmeniz sizlerin genç havasını ortaya çıkaracaktır. Asi saç stilinde genellikle yan kısımlar kısa orta kısım ise yan kısımlara göre biraz daha uzun bırakılır. Saçlarınızın uzun bıraktığınız kısmına şekillendirici ile şekil vererek daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınız çok kısa değil de orta uzunluktaysa yandan ayırarak asil ve cool bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Trend Uzun Saç Modelleri

Genç erkek saç modelleri arasında uzun olan saç modellerinin son yıllarda çok fazla ilgi çektiğini söyleyebiliriz. Uzun saç modelleri arasında örgülü olan, yana atılan ve arkadan toplanan saç modelleri 2018’in en trend modelleridir. Saçınız omuz hizasında yer alıyorsa yana atmanız ince bir çizgi oluşturacak ve stil duracaktır. Örgü ise son yılların hip – hop modası ile çok uyumlu bir seçimdir.

Genç Erkek Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan En güzel saç modelleri erkek ve isimleri başlıklı makalemizde 2018 en güzel erkek saç kesim modelleri, 2018 erkek saç model isimleri ve en güzel erkek saç kesim isimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*