Erkek uzun saç kesim modelleri

Uzun saçlar çoğu zaman çile olabiliyor. Bakımı, kurutması, şekil vermesi derken erkeklere zor anlar yaşatabilen uzun saç için elbette pratik çözümler var. Bu zorlukları erkek uzun saç kesim modelleri ile aşabilirsiniz.

Kadınlar içinde uzun saç bir çile olsa da saçlarını örerek bu sorunu aşabilirler. Ancak erkekler de saç örme popüler olmadığı ve çoğu zamanda yakışmadığı için önlerinde iki seçenek vardır. Ya hergün saçlarına bakım yapacaklar ya da saç kesimi sırasında bu sorunun önüne geçecekler.

Erkek Uzun Saç Kesim Modelleri ile Çileden Kurtulun!

Dalgalı veya kıvırcık erkek saç modelleri diğerlerine göre avantajlıdır. Çünkü doğal hali bile çekicidir. Ancak bunu kavramın dışında kalan modeller için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Bunun için saç kesimi sırasında bu sorunu aşmak gerekir. Erkek uzun saç kesim modelleri arasında saçları arkadan bağlamak modadır. Tabi bu kesim sırasında saçların her yerinin eşit uzunlukta kesilmesi önemli bir konudur.

Sağa veya sola yatırılan uzun saçlar, sadece karizma değil bayanlar açısından da dikkat çekmekte çekici bulunmaktadır. Erkek uzun saç kesim modelleri arasında popüler olan bir diğer kesimde tek tarafı kazıtarak üst kısımların uzun kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede de yeni bir stil yaratılabilmektedir.

Uzun sakallar ile kombin edilmiş uzun saçlar, aynı zamanda arkadan bağlanan veya omuzlara kadar uzanan perma saçlar 2018 yılının popüler saç kesim modelleri arasındadır.

Erkek uzun saç kesim modelleri

Bir önceki yazımız olan Erkek Şık bir Görünüm için Saç modelleri başlıklı makalemizde erkek kısa saç modelleri, erkek saç modelleri ve Erkek Şık bir Görünüm için Saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*