Erkek Saç Modelleri ve İsimleri

Günümüzde en az kadınlar kadar erkekler de saç kesim modellerine özen gösteriyor. Baktığımız zaman farklı kesim erkek saç modelleri olduğunu görüyoruz. Erkek saç modelleri ve isimleri tam olarak bilinmese de halk arasında belli başlı modeller yer almaktadır. Düz, dalgalı, uzun ve kısa erkek saçlarına uyumlu olabilecek şekilde tasarlanan saç modelleri hakkında sizlere yazımızda bilgi vereceğiz. Bu modellerden birisini yaptırma istiyorsanız kuaförünüze adını söylemeniz yeterli olacaktır.

Erkek Kısa Saç Modelleri ve İsimleri

Erkek saç modelleri ve isimleri, kısa ve düz saçlara sahip olan erkeklerde çok fazla değişiklik göstermeyecektir. Sizlere bu konuda örnek olarak basit saç kesim modellerini gösterebiliriz. Klasik saç kesimi olarak da adlandırdığımız bu kesim modelinde bazen tepe kısmı biraz daha uzun bırakılır. Bu şekilde saça daha şekilli bir görünüm verilir. Bu tür kestirilen saç modellerinin genellikle yoğun bir bıyık ve sakal bırakılmadan kullanıldığını görüyoruz.

Erkek Uzun Saç modelleri ve İsimleri

Erkek saç modelleri ve isimleri arasında uzun saçlılar için daha fazla seçimler olduğunu görebilirsiniz. Uzun saçlar özellikle dalgalı veya kıvırcık bir saç yapısı olan kişilerde güzel durmaktadır. Uzun saç modellerini toplu kullanabildiğiniz gibi yarı toplu olarak da kullanabilirsiniz. Spor giyim tarzıyla çok hoş bir görünüme sahip olan uzun saç modellerini sakal ve bıyık bırakarak da kullanabilirsiniz. Takım elbise ile genellikle toplanması tercih edilmektedir.

Erkek Saç Modelleri ve İsimleri

Bir önceki yazımız olan En güzel saç modelleri erkek ve isimleri başlıklı makalemizde 2018 en güzel erkek saç kesim modelleri, 2018 erkek saç model isimleri ve en güzel erkek saç kesim isimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*