Erkek Kısa Saç Modelleri 2018

Yeni yıl geldi ve insanlar yeni yıla farklı bir stille girmek istiyorlar. Ülkemizde saçlarına dikkat eden erkeklerin sayısı arttıkça model ihtiyacı da fazlalaştı. Şuan için Erkek kısa saç modelleri 2018 trendi düşük fade, quiff, klasik subay ve comb over olarak göze çarpıyor. Genellikle erkekler bu modelleri daha fazla tercih ediyor ve yüz tiplerine uygun olanı seçiyorlar.  Karar aşamasında berberin kalitesinden vücut hatlarınıza kadar birçok detayı göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

2018 Trendi Erkek Kısa Saç Modelleri

2018’de en çok quiff ve comb over modellerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Daha sonra düşük fade ve klasik subay modeli de büyük ilgi görüyor. Bu modeller 2018’in havasını yansıtırken, erkeğe daha cool ve çekici bir imaj katıyor. Erkek kısa saç modelleri 2018 yılında ufak tefek değişiklikler yaşarken, modacılar yeni stillerin ortaya çıkabileceğini de belirtiyorlar. Burada en önemli etken, seçeceğiniz saçın yüzünüze uygun oluşu. Buna özel olarak dikkat etmelisiniz.

Yeni Sezon Erkek Kısa Saç Modelleri

2018 yaz aylarına doğru slicked back ve fringe modellerinin trend olacağını söyleyebiliriz. Bu modeller kesimleri gereği yazın canlı ve dinamik havasını daha iyi yansıtıyorlar. Sert kesimler kullanıldığı için kışın pek fazla tercih edildiğini söyleyemeyeceğiz. Erkek kısa saç modelleri 2018 modasını takip edenlerin stilleri incelemesini tavsiye ediyoruz. Son olarak spiky modelinin de yeni sezonu sallayacağını ifade edelim.

Erkek Kısa Saç Modelleri 2018

Bir önceki yazımız olan Erkek kısa saç modelleri kataloğu başlıklı makalemizde 2018 en iyi erkek saç modelleri kataloğu, 2018 erkek saç kesim kataloğu ve erkek saç katalogu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*