Çok Kısa Erkek Saç Modelleri

Ünlüler arasında oldukça popüler olan çok kısa erkek saç modelleri akımı gün geçtikçe daha da popüler oluyor. Sadece Türk ünlüler değil, dünyanın birçok yerinde yer alan ünlüler kısa saç akımına kendini kaptırmış durumda. Çağatay Ulusoy, Zayn Malik, Ryan Reynolds gibi ünlüler kısa saç modelinin öncülerinden bazıları.

Daha önce denememiş olan kişiler için ilk başta tuhaf gelebilecek olan bu saç tipi sonrasında asla vazgeçemeyeceğiniz bir hal alacak. Bu nedenle kısa saç bana yakışmaz demek yerine kısa saç modelleri arasından kendinize uygun bir saç tipi seçebilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

2018 Çok Kısa Erkek Saç Modelleri

2018 yılında popüler olacak çok kısa erkek saç modelleri, düz kesim olarak değil çeşitli eklemeler ve yenilikler ile karşımıza çıkacak. Şimdi bu saç kesim modellerine göz atalım.

Çift Kavisli Saç Kesimi

Çok kısa kesilen saçların genelde sol kenarında ustura ince çift kavisli kesim bırakarak benzersiz bir saç modeli. Bu saç modeli yeni yılda popüler olarak karşımıza çıkıyor.

Saç Hatları Belli Olan Saç Kesimi

Favoriler ve yanların ince hatlarıyla ortaya çıkarılan bu saç modeli yeni yılda sıkça karşımıza çıkacak kesimlerden.

Kısa Saç Uzun Sakal

Kısa saç kesiminin yanı sıra uzun sakalların ön plana çıktığı bu saç kesimi 2017 yılından sonra yeni yılda da sıkça karşımıza çıkacak.

Çok Kısa Erkek Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Trend Saç Modelleri Erkek başlıklı makalemizde 2018 en güzel trend olan saç modelleri erkek, 2018 erkek beğenilen saç modelleri ve 2018 trend erkek saç modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*