2018 Kızların hoşlandığı erkek saç modelleri

Yıllar geçtikçe erkekler kendi hoşlarına giden değil karşı cinsin hoşuna giden ve onları mutlu edebileceğini düşündüğü şeyleri ele almaya başladı. Bunların başında da saç modelleri geliyor. 2018 kızların hoşlandığı saç modelleri, bu bakımdan büyük önem arz ediyor.

Kadınları etkileyebilecek en önemli erkek modasının başında gelen saç modeli, sadece kadınları değil erkeklerin de kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilir. Tabi sadece karşı cins istedi diye sevmediği bir saç stili ile yaşamak zorunda olanları hariç tutmak gerekir.

2018 Yılında Kızların Hoşuna Gidebilecek Erkek Saç Modelleri

Futbolculuğu bir tarafa genç kızların en çok sevdiği futbolcuların başında gelen Cristiano Ronaldo, futbolunun yanı sıra ilginç saç stiliyle de dikkatleri çekiyor. Kenarları kazıtarak dalgalı veya perma olarak nitelendirebileceğimiz üst kısım üzerinde şekiller yaratmayı seven karizmatik futbolcu, saç modeli konusunda bir moda ikonu diyebiliriz.

Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken ve aynı zamanda oynadığı filmlerde gösterdiği performans ile övgüleri hakeden Justin Timberlake diğer taraftan da saç modeli ile de ayrı bir moda ikonu.

Saç modeli diyince ilk akla gelen isimlerden olan eski futbolcu David Beckham, birçok genç için öncü durumda. Sık sık değiştirdiği saç stilleri ile gündemde olan Beckham, son olarak çok kısa saç modeli ile de merak konusu oldu.

Son dönemin sevilen sinema oyuncusu Tom Hardy ise 2018 kızların hoşlandığı erkek saç modelleri listesine girmeyi başaranlardan.

2018 Kızların hoşlandığı erkek saç modelleri

Bir önceki yazımız olan 2018 en iyi saç modelleri erkek başlıklı makalemizde 2018 en güzel erkek saç modeli, 2018 en güzel erkek saç stilleri ve en iyi erkek saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*