2018 en iyi saç modelleri erkek

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala yeni yılın merak edilen en önemli sorularından biri 2018 en iyi saç modelleri erkek olacaktır. Erkeklerin saç kesimi sırasında bir türlü karar verememesi ve bunun üstüne de sık sık saç modeli değiştirmesi de bir diğer handikap.

Kadınların kendilerine ait modası olması ve yeni moda yaratması sadece onlara özgü değil. Erkeklerin de en önemli modası ise saç kesimidir. Saç kesimi konusunda kendisine has ve kendisine yakışan saç modelini seçebilen erkek sayısı oldukça azdır. Biz de bu nedenle yeni yıla girerken 2018 en iyi saç modelleri erkek üzerine bir araştırma yaptık ve yeni yılda popüler olması muhtemel saç kesimlerini listeledik.

İşte 2018 En İyi Saç Modelleri Erkek

2018 yılında 2017 yılının devamı olarak yine yeni yılda uzun saçlar ve kısa kenarlar moda olacak. Bu saç modelinin takipçileri yeni yılda da istikrarını koruyarak sadakatini gösterecek diyebiliriz. İnce ayrıntıları ortaya çıkaran saç modellerinin yanı sıra doğal görünümlü ve dağınık saç tipleri de yeni yılda kendini ön plana çıkaracak.

Kısa boylu erkeklerde popüler olması beklenen saç kesimlerinden Buzz Cut, ünlü isimler tarafından da tercih edilmesi nedeniyle çıkışını sürdürecek.

Klasik olarak tabir edilen erkeklerin saç kesimleri, yani kısa kenar ve orta üst saçlar bu yılda yeniden canlanacak ve birçok kişi tarafından tercih edilecek diyebiliriz.

Memoli ile hayatımızda önemli bir yer edinen geriye doğru taranan saçlar birkaç ufak dokunuş ile yeni yılda yeniden hayatımızda yerini alacak. Kenar bölgelerin ince bir ayrıntı ile temizlenmesi sonucu üst kısımlar biraz daha uzun kalacak ve geriye doğru taranan saçlar popüler olarak karşımıza çıkacak.

2018 en iyi saç modelleri erkek

Bir önceki yazımız olan Çok Kısa Erkek Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2018 kısa erkek saç kesim modelleri, 2018 kısa erkek saç stilleri ve çok kısa erkek saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*